Showtime

Dafina Zeqiri publikon me videoklip këngën e re ‘La Reina’

05/25/2019 22:18
nga:A. R.

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga titullohet “La Reina” dhe është e publikuar me videoklip, për tekstin janë kujdesur Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez.

Këngëtarja shfaqet shumë atraktive në klipin e ri.