Showtime

Dafina Zeqiri nuk ndalet, shfaqet tejet provokuese në koncert

12/03/2019 20:11
nga:L I

Pavarësisht kritikave të shpesht, këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po “përmirësohet”.

Këngëtarja kohët e fundit ia ka shpeshtuar provokokimet, jo vetëm në videoklipe por në çdo paraqitje, ku shpesh veshja e saj po kondiserohet si e tepruar dhe provokative.

Kështu ka bërë edhe në një koncert të mbajtur këto ditë, ku Dafina në skenë ka dal vetëm në të brendshme, ndërsa në pjesën e sipërme ka veshur një pallto të shkurtër.

VIDEO: