Showtime

Dafina Zeqiri e gjen vetën te Rihanna, kopjon stilin e saj

04/15/2019 16:28
nga:Natyra

Këngëtarja Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret e estradës më shumë stil, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, publikoi projektin me të ri ‘ROFE‘, ku u tregua shumë e veçantë me dukjen e saj.

Një imazh të cilin e ka publikuar Dafina ditë më parë në llogarinë ‘Instagram‘, shihet se ajo e ka kopjuar Rihanen.

Artisja, shfaqet me një maskë, të zbuluar ka vetëm sytë e saj, pastaj mund t’i shohim edhe bizhuteritë, makijazhin etj.

Shikoni foton:

Por në qoftë se vetëm pak kthehemi në kohë, mund të shohim se këtë imazh të Dafinës me këtë stil e kemi parë te këngëtarja Rihana vitin e kaluar në festivalin e ‘Coachella‘.

Fotot e mëposhtme tregojnë gjithçka.

Ndryshe, nuk e vëmë në faj Dafinën pasi që Rihanna është ikonë e stilit.

Projekti i saj ‘ROFE‘, u prit shumë mirë nga fansat e saj./GazetaBlic/

 

11/26/2019 21:54

Pas tërmetit në Shqipëri, Dafina Zeqiri lutet dhe kërkon falje