Showtime

Cristiano Ronaldo ndan një moment romantik nga pushimet me partneren

08/12/2020 19:32
nga:Mergim Rreci

Cristiano po i shijon pushimet pranë personit të zemrës.

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur që së bashku me familjen e tij ti kaloj disa ditë pushimi në bregdet.

Nga atje çifti po ndajnë imazhe të ndryshme dhe shihet se po kalojnë mjaft mirë pranë njëri-tjetrit.

Ishte Ronaldo ai i cili e ka publikuar një moment romantik me Georginën nga bredeti.

“Jam i lumtur të ndaj me ju këto momente të bukura”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos.