Cool

Cricket vjen me një tjetër ‘remake’

07/08/2019 22:57
nga:N S

Cricket ka ripërpunuar edhe një këngë këtë herë të grupit ‘Elita 5’ hitin ‘Më fal’.

Pas suksesit me ‘Kthema kohën’ Donati në bashkëpunim me Numen kanë sjellur një tjetër bashkëpunim.

Cricket është nga producentët më të suksesshëm në estradë dhe me këtë këngë pritet të arrijë edhe suksesin e radhës.

Në linkun më poshtë mund të dëgjoni ‘remake-in’ e radhës nga Cricket.