Sporti

Coutinho zbulon dallimin mes Barcelonës dhe Liverpoolit

02/14/2018 17:36
nga:A. R.

Një muaj pas transferimit të tij në Barcelonë nga Liverpooli, ylli brazilian Philippe Coutinho ka treguar për Dario Sport, se cilat janë dallimet kryesore midis dy klubeve.

Mesfushori 25-vjeçar ka luajtur gjashtë herë për Barçën dhe ka shënuar një herë, shkruan GazetaBlic

Coutinho deklaroi se dy skuadrat janë të ndryshme dhe se të dyja kanë përvojat e tyre.

“Ata janë të ndryshëm, secili ka mënyrën e vet dhe përvojat e tyre”, tha Coutinho për Klopp dhe Valverden.

“Ajo që më ka ndihmuar shumë është mikpritja që kam marrë në dhomën e veshjes, të gjithë janë shumë të qetë”, përfundoi Coutinho.

05/15/2020 21:12

S’ka oferta për Coutinhon