Sporti

Coutinho zbulon aksidentalisht pesë lojtarët që do të largohet nga Barcelona

03/23/2018 12:24
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës pritet të jetë shumë aktive në merkaton e verës.

Përveç transferimeve, Barcelona do të ketë punë edhe me largimet nga ekipi, shkruan GazetaBlic

Sipas ‘Don Balon’, Coutinho ka zbuluar se nëse ndodhë transferimi i Griezmannit, atëherë disa lojtarë do largohen nga katalunasit.

Aleix Vidal, Paco Alcacer , Iniesta, Digne dhe Dembele janë pesë lojtarët që priten të largohen nga Spanja në rast të afrimit të Griezmann./GazetaBlic/

12/24/2019 22:35

Coutinho “ndez” merkaton, hapet rruga për rikthimin e tij në Premier League