Sporti

Coutinho tregon se është lojtar i madh, ja çfarë thotë për Dembelen

03/12/2018 19:35
nga:Lorik J

Skaudra e Barcelonës ka fituar ndaj Malagas të shtunën me rezultatin 0-2.

Një nga golat në këtë duel e ka shënuar sulmuesi i Barçës, Philippe Coutinho, shkruan GazetaBlic

Dy ditë pas golit, Coutinho ka folur për media, ku edhe ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij, Dembele për asistin.

“Unë kam qenë me fat që kam shënuar të shtunën. Goli erdhi vetëm falë Dembeles dhe unë duhet ta falënderoj atë”, tha Philippe./GazetaBlic/

01/13/2020 09:29

Nuk është Xavi e as Koeman, Barcelona gjen trajnerin e ri