Sporti

Coutinho tregon nëse e dëshiron Neymarin në Barcelonë

03/12/2018 16:00
nga:A. R.

“Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të”.

Philippe Coutinho ka folur për kthimin e Neymarit te Barcelona.

Braziliani ia ka hapur dyert bashkëkombasit të tij.

“Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të”, deklaroi Coutinho.

“Chelsea? Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë, ata kanë ekip të shkqlyeshëm. Barca duhet të luajë ashtu siç di dhe do të fitojmë”, shtoi ai.

12/24/2019 22:35

Coutinho “ndez” merkaton, hapet rruga për rikthimin e tij në Premier League