Sporti

Coutinho lojtarit të Liverpoolit: Mos shko në Real Madrid, hajde në Barcelonë!

03/31/2018 18:53
nga:Lorik J

Mediat në Spanjë sugjerojnë se gjigandët katalanas po konsiderojnë të bëjnë një lëvizje për transferimin e 25-vjeçarit të Liverpoolit, Mohamed Salah.

Sipas Don Balon, Coutinho i ka kërkuar Salahut të transferohet në Barcelonë dhe të refuzojë Real Madridin, shkruan GazetaBlic

Barca e sheh atë si zëvendësues ideal të Luis Suarezit, por nuk po konsideron zëvendësimin e sulmuesit deri në verën e ardhshme.

Por Salah mund të jetë i gatshëm të presë për transferimin e tij .

Ëndrra e tij është të luajë përkrah Lionel Messit dhe Philippe Coutinho po mundohet të ia bëjë realitet këtë, sipas ‘Don Balon./GazetaBlic/

05/15/2020 21:12

S’ka oferta për Coutinhon