Sporti

Coutinho flet pas golit të shënuar, kjo është deklarata e tij

02/24/2018 22:55
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka fituar sonte ndaj Gironas me rezultatin e thellë 6-1.

Suarez hat-trick, Messi (2) dhe Coutinho shënuan për fitoren e Barcelonës, shkruan GazetaBlic

Pas përfundimit të takimit, Philippe Coutinho ka folur për ‘Marca’, ku u shpreh mjaft i lumtur për golin e tij.

“Është një futboll tjetër, ne luajmë shumë me topin dhe pak nga pak po mësoj, duhet të punoj shumë”, tha Coutinho pas takimit./GazetaBlic/

 

05/15/2020 21:12

S’ka oferta për Coutinhon