Showtime

Më “cool” se kaq, nuk e keni parë kurrë gruan e Dautit (Foto)

07/05/2017 07:47
nga:N S

Lola Haradinaj i kushton shumë rëndësi look-ut të saj.

Bashkëshortja e liderit të AAK-së, Daut Haradinaj gëzon një bukuri natyrale andaj edhe nuk ka se si të mos duket bukur, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve pas të cilëve janë shumë të dhënë.

03/17/2019 12:04

Befason Lola Haradinaj ekspozon gjoksin