Sporti

Conte shpërthen pas ndeshjes: Ja kush është fajtori për humbjen

04/16/2017 20:27
nga:Gazeta Blic

Antonio Conte e pranon se Chelsea nuk ka luajtur ndeshje të mirë ndaj Manchester Unitedit.

Manchester United mposhti 2:0 Chelsean, ndërsa fajin për këtë humbje e mori trajneri italian, Antonio Conte.

Ai po ashtu e pranoi se nuk kanë luajtur ndeshje të mirë dhe se nuk kanë merituar më shumë.

“Skuadra sonte nuk luajti mirë sot, kundër një kundërshtari shumë të fortë. I gjithë faji për këtë humbje është i imi”, tha Conte pas ndeshjes.

06/25/2018 11:46

Maurizio Sarri do t’i kushtojë 37 milionë euro