Sporti

Conte dhe Mourinho i japin fund “luftës”

01/13/2018 21:14
nga:Lorik J

Antonio Conte nuk është i shqetësuar aspak nga deklaratat e fundit të Jose Mourinhos.

Të dy trajnerët së fundi kanë parë një betejë të hapur me deklaratë, duke akuzuar njërin-tjetrin e duke mos lënë anash edhe ofendimet.

Tekniku italian i Chelsea është pyetur sërish pas takimit me Leicester për Mourinhon, por ky i fundit ka thënë se i ka dhënë fund kësaj teme.

“Unë thash se ndalem. Vlen e njëjta gjë për mua. Nuk e di nëse ai këtë e tha për mua, nuk jam i shqetësuar, po flejë shumë mirë”, ka deklaruar Conte.

12/07/2018 14:00

E jashtëzakonshme, Manchester United gati të paguajë 40 milionë euro për këtë trajner