Lajme

Çollaku: Suksesi i Qeverisë Haradinaj varët nga çkapja e shtetit! (video)

09/11/2017 21:49
nga:Gazeta Blic

Gazetari Ardian Çollaku tue komentue projektet e Qeverise se kalueme, ka thane se ne shume aspekte ajo nuk i ka permbushe pritjet e qytetareve.

“Vete diskursi qe e kishte percjelle anti SHIK dhe anti PDK, Mustafen, ai arriti me marre edhe udheheqjen e LDK’s, por kur ka hy ne koalicion, atehere pati zbehje”, ka thane Çollaku.

Ai ka thane se VV ka me qene ma kredibile si opozite se sa LDK.

Kurse tue fole per Qeverine e re, ka thane se ka pak numra, dhe se Haradinaj ka me pase problem sa i perket fuqise se tij politike me i kontrollue ministrat e tjere.

Gazetari Çollaku ka thane nder te tjera se suksesi i Qeverise Haradinaj ka m’u mvare nder te tjera edhe prej çkapjes se shtetit nga dukunite negative.

Komentet jane ba ne Rrokum Roll.

Per ma shume shihne videon e plote.

06/22/2018 22:50

Momenti kur shqiptarët gjunjëzuan Serbinë! (Video)