Sporti

Cody John, përforcimi i parë i huaj për Golden Eagle Yllin

08/15/2020 11:45
nga:M K

Golden Eagle Ylli ka prezantuar edhe përforcimin e parë të huaj për edicionin e ri.

Ai është Cody John, i cili gjatë pesë sezoneve të fundit ishte pjesë e Weber State në NCAA në Amerikë, përcjell GazetaBlic.

John, vitin e fundit sportiv, nga 35 ndeshje sa i kishte regjistruar gjithsej, kishte filluar nga minuta e parë në të gjithat prej tyre, teksa kontribuoi me një mesatare prej 14.6 pikë për ndeshje, 4 kërcime dhe 1.5 asistime.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

Cody John eshte lojtari me i ri i ekipit toneJohn eshte i gjate 191 cm dhe luan ne poziten e fundorit, ai gjat 5…

Publiée par K.B. Golden Eagle YLLI sur Vendredi 14 août 2020

/GazetaBlic/

03/11/2020 10:05

Ylli s’ka të ndalur, prezanton edhe përforcimin e radhës