Showtime

Coco tregon rezultatet e palestrës (FOTO)

09/02/2017 12:29
nga:Gazeta Blic

Regjimi i fortë dhe shumë palestër thotë se janë sekreti i formave të saj dhe Coco Austin vendosi të tregojë se vitet nuk kanë ecur për të.

38-vjeçarja postoi në rrjetet sociale një foto ku tregon se është më në formë se kurrë.

Gruaja e reperit Ice-T “flirtoi” me ndjekësit e saj, ndërsa më herët kishte shpërndarë disa imazhe nga një seancë joge me motrën e vet.

EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER.
June 27, 2010: Rapper and actor Ice-T and his wife Nicole “Coco” Austin are seen on in Miami Beach, Florida.
Credit: INFphoto.com Ref.: infusmi-11/13|sp|EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj