Sporti

“Çmenduri” në Signal Iduna Park, shënohen dy gola për një minutë

02/18/2020 22:38
nga:M K

Ndeshje e jashtëzakonshme po zhvillohet në Signal Iduna Park.

Vetëm shtatë minuta pasi Haaland realizoi golin e epërsisë për gjermanët, në skenë doli Neymar, i cili i barazoi shifrat në minutën e 76’të, shkruan GazetaBlic.

Por nuk kaloi as edhe një minutë tjetër dhe norvegjezi shënoi sërish. Madje, jo edhe çfarëdo goli. Një e majtë “vrastare” që nuk i dha shans portierit mysafir.

80′ Dortmund – PSG 2-1

Më poshtë edhe të dy golat:

NEYMAR 1-1

HAALAND 2-1

/GazetaBlic/

11/14/2020 10:01

Konfirmohet mungesa e gjatë e Neymarit, ja kur pritet t’u rikthehet fushave të blerta