Showtime

Çmenduri, këngëtari shqiptar mbledh para me thesë në një dasëm (Video)

12/07/2017 11:16
nga:N S

Fenomeni i hedhjes së parave për këngëtarët shqiptarë, ende po vazhdon me të madhe.

I radhës që është “mbuluar” me para është këngëtari Gëzim Nika, i cili para disa dite ka festuar 35 vjetorin e karrierës muzikore, që kryesisht vepron në SHBA, shkruan Magazina.al

Por Gëzim Nika, duket se i lë mbrapa të gjithë kolegët e tij kur vie puna te bakshishet në dasma e koncerte.

Në këtë video shihet se skena ku ka kënduar Nika, është e mbushur me dollarë amerikan, deri sa dy perosna të tjerë i mbledhin ato dhe i fusin në një thesë.

12/06/2017 16:07

Pare me thasë, shikojeni si mbulohet në lekë këngëtari shqiptar gjatë një koncerti në Amerikë!