Cool

“Çmendet” trajneri, hidhet në pishinë dhe godet me grushte notarët

04/18/2019 20:44
nga:Natyra

Një pishinë u kthye në një ring të vërtetë boksi.

Kjo, pasi skuadrat Masviç dhe Kazan po bënin një përballje miqësore, teksa papritur trajneri u hodh në pishinë dhe nisi të godiste me grushte lojtarët e tij, transmeton lajmi.net.

Në video, ai fillimisht fillon t’i bërtasë njërit nga lojtarëve të skuadrës së tij në ujë, ndërsa hidhet dhe fillon ta rrahë atë.

Disa nga notarët e tjerë janë afruar për t’i ndarë, por shumica goditen padashje.

08/23/2019 22:40

Limaj për koalicionin me AKR-në: Jemi të hapur edhe për partitë tjera