Showtime

Çmendet moderatorja shqiptare, ‘zhytet’ në borë me të brendshme

12/02/2017 21:33
nga:Gazeta Blic

Një nga femrat më të nxehta shqiptare ka habitur me publikimin e saj më të fundit.

Einxhel Shkira ka vendosur të sfidojë temperaturat duke realizuar një foto të tillë.

E veshur me bikini dhe një peliçe pas krahëve super sexy ka realizuar këtë foto artistike.

Moderatorja ka realizuar këtë foto të guximshme në dukje, por nuk dihet me siguri nëse është reale.

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!