Showtime

‘Çmendet’ Ermal Mamaqi, bën të paimagjinueshmen në mes të borës (Video)

01/12/2017 12:55
nga:R A

Thjesht është komendiani më i mirë në vend.

 

Ermal Mamaqi njihet për gjestet e tij qesharake që i bën me secilën ndodhi, shkruan lajmi.net

Ai mbrëmë në Instagram hodhi video ku shprehte gëzimin se ka rënë borë.

Kurse, sot, ai publikoi një tjetër foto ku shihet se po e prente barin me prerëse dhe atë në mes të borës.

Sipas shkrimit të lënë poshtë videos, ai thoshte se kështu po ia siguronte ushqimin lopës.

Videoja është komentuar në forma të ndryshme!

01/12/2018 21:03

Arbana Osmani më e lumtur se kurrë, por Ermali Mamaqi i prish ‘festën’