Showtime

Çmendet Enca, publikon videon teksa prek pjesët intime

11/02/2017 18:40
nga:N S

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është kthyer sërish në vëmendje me anë të një videoje mjaft provokuese.

Është në stilin e saj të dalë jashtë ‘normalitetit’ . Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar fansat e saj me anë të një postimi në Snap Chat.

Ajo ka treguar një video ku është duke prekur veten afër zonës intime. Pranë saj ndodhet ‘gentelman-i i saj i freferuar , qenushi.

Pasi bërë të gjithë të flasin me festimet për 22 vjetorin e saj, Enca rriktheht më e zjarrtë dhe më provokuese me këtë postim.

 

12/02/2018 12:10

Këngëtari shqiptar e thotë me zë të lartë: Me Encën kurrë bashkëpunim!