Cool

Çka s’keni parë kurrë: Gjeli pëson sulm në zemër pas seksit me pulën, ngordh menjëherë pas aktit (Video, 16+)

09/13/2017 19:42
nga:F.B

Një video amatore është publikuar pak orë më parë në LiveLeak, kur një gjel i cili ka kryer marrëdhënie me pulën, pas përfundimit të aktit ngordhë, shkruan Gazeta Blic.

Ky rast ka ndodhur në një fshat të Amerikës, dhe sipas asaj që ka shkruar ngarkuesi i videos në LiveLeak, nuk është pritur të ndodhë diçka e tillë dhe se incizimin e ka bërë vetëm sa për të qeshur me të.

Raste të tilla sikurse kjo nuk na ndodhë shpesh t’i shohim dhe shpresojmë që gjelat e tjerë mos ta kenë të njëjtin fat si të këtij në video.

Pamjet në vijim mund të mos jenë të pëlqyeshme për disa persona, nëse nuk e shini të udhës ta shikoni mund të hyni të lexoni diçka tjetër,  e nëse jeni kurioz më poshtë e keni videon. 😉 / © GazetaBlic /

Kjo është video:

 

02/25/2018 18:08

Në cilën periudhë të ditës vjen më së shpeshti te sulmi në zemër?