Lajme

Çka s’keni pa kurrë! Plaku pedofil prek vajzën e vogël në Gjilan, më pas filmohet duke masturbuar

08/10/2018 10:06
nga:FL.B

Disa video të një personi të moshuar, në Gjilan, po qarkullojnë në rrjete sociale.

Personi në fjalë, shihet duke ngacmuar seksualisht dhe prekur në gjoks një vajzë të moshës minore.

Në një tjetër video, i njëjti person shihet duke masturbuar skaj rrugës, pak minuta pasi kryen veprimin e parë “pedofil” duke e prekur një fëmijë në gjoks derisa kalonte pranë tij në rrugë.

Gjilanasit të cilët kanë shpërndarë videot në fjalë në rrjete sociale kanë treguar se janë të shqetësuar për veprimet e këtij plaku/Express

05/27/2019 11:17

Kompletohen kundërshtarët e Feronikelit në Ligën e Kampionëve