Showtime

Çka po paralajmëron Gheto Geasy?

09/17/2019 19:57
nga:N S

Gheto Gheasy sapo ka paralajmëruar për diçka te re.

Në Instastoryn e tij ai publikoi një foto ku shkroi ‘COMING SOON‘, shkruan GazetaBlic.

Me sa duket, reperi do sjellë shumë shpejt këngën e re, se për çka bëhet fjalë më siguri që do ta mësojmë ditëve në vazhdim.

Ditë më parë i kemi parë disa fotografi të labelit Babastars së bashku, mbase do sjellin ndonjë bashkëpunim? Mbetet të shohim.

Ndryshe, Geasy ka qenë aktiv me projekte muzikore gjatë kësaj dhe vere dhe ka qenë i suksesshëm në të njëjtën kohë.

Projekti i fundit nga Geasy, është ‘Malena‘ në bashkëpunim me Majk e publikuar në muajin qershor, deri më tani ka arritur 13 milionë shikime.

/GazetaBlic/

 

04/13/2020 17:09

Reperi kosovar kthehet në kohë, publikon foto me prindërit e tij shkrepur vite më parë