Sporti

Çka po ndodhë në duelin Watford – Liverpool? Vendasit dyfishojnë epërsinë

02/29/2020 19:54
nga:M K

Watfordi ka dyfishuar epërsinë ndaj Liverpoolit.

Duket pak e besueshme, por ja që po ndodhë vërtetë, shkruan GazetaBlic.

Ishte sërish Sarr, ai i cili realizoi në mënyrë fenomenale, duke parabolluar portierin Allison dhe duke regjistruar kështu golin e dytë brenda gjashtë minutave.

62′ Watford – Liverpool 2-0

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

05/29/2020 09:37

LAJMI I FUNDIT: Liverpooli nuk luan në “Anfield Road”?