Sporti

Çka po ndodhë me Barcelonën, pranon tre gola për gjashtë minuta

11/02/2019 17:32
nga:M K

Barcelona ka pranuar tre gola për gjashtë minuta për t’iu befasuar të gjithë.

Levante ka arritur të bëjë diçka që shumë pak skuadra e bëjnë, shkruan GazetaBlic.

Campaya, Mayoral dhe Radoja realizuan në minutat 61′, 63′ dhe 68′.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund, tani kur ka mbetur diçka më pak se një çerek ore lojë.

Më poshtë edhe golat:

1-1

2-1

3-1

/GazetaBlic/

07/08/2020 23:55

Dy kartona të kuq e një gol, Barcelona fiton derbin e Katalonisë – Espanyol në Segunda Division