Sporti

Çka po ndodh me Manchester Cityn? Norwichi shënon golin e tretë

09/14/2019 19:43
nga:M K

Norwichi ka shënuar edhe golin e tretë përballë kampionit aktual.

Otamendi ishte figura tragjike e këtij rasti, pasi duke pritur topin e pasuar nga portieri, e pranoi fillimisht, por nuk e vërejti kundërshtarin nga prapa, me ç’rast e humbi atë dhe City pranoi golin e tretë, shkruan GazetaBlic.

Momentalisht po rrjedhë minuta e 53-të, derisa mbetet të shihet sesi do të shkojnë gjërat tani e tutje.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

05/15/2020 23:15

Manchester City – Real Madrid zhvillohet me 7 Gusht?