Showtime

Çka po ndodh me ish Presidenten, ja sa shumë ka rënë në peshë(FOTO)

01/17/2018 17:45
nga:A. R.

Atifete Jahjaga është presidentja e parë femër e Kosovës e cila e mori postin që nga viti 2011, shkruan Gazeta Blic.

Mirëpo ajo që na ka rënë në sy kohëve të fundit është ndryshimi drastik që Jahjaga ka bërë, qysh nga koha kur ishte presidente e deri më tani.

Siç duket ajo ka pësuar një ndryshim fizik duke rënë tejet në peshë saqë shumë nga ne nuk mund të njohim tani. Nuk dihet nëse Presidentja po vuan nga ndonjë sëmundje apo anoreksia që është çrregullim i të ushqyerit, ku rezulton në humbje të madhe të peshës.

Duhet theksuar, se Jahjaga e ka dorëzuar postin e presidentes në vitin 2006. Më poshtë “Gazeta Blic” ju sjellë disa imazhe para dhe pas ndryshimit.

 

 

09/17/2020 20:06

Atifete Jahjaga me një foto në natyrë, ka një ftesë për të gjithë