Showtime

Çka po bëjnë së bashku Engji me Sinanin? (Foto)

10/10/2017 10:44
nga:N S

Engji dhe Sinani janë bërë kolegë dhe miq njëkohësisht.

E kjo për shkak të lidhjes miqësore që kanë Shyhretja me të.

Vera ka bërë bashkë shumë edhe nga këngëtaret nëpër festa të ndryshme.

Dy prej tyre ishin edhe Engji me Sianin, të cilët janë ulur në një tavolinë. Po këtu nuk shihet Andrra, të ketë shkuar Sinani pa të në dasmë?