Showtime

Çka e bashkon Gilin me këto dy aktore të njohura?

12/18/2017 16:56
nga:E Sh

Gili është ndër këngëtaret më të dashura për gjithë publikun, madje këngët e saj janë hite të mëdha shkruan Gazeta Blic.

Ajo përveç hiteve të njëpasnjëshme që sjell, Gili është tejet aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe nga më të ndryshmet.

E në këtë të fundit Gili shihet nën shoqërimin e dy aktoreve të dashura pothuajse për gjithë publikun. Bëhet fjalë për Adriana Matoshin dhe Gresa Pallaskën, e që për Gilin janë zemra, këtë e kemi kuptuar me anë të përshkrimit që ka bërë.

Me dy zemrat❤️❤️

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on

Siç duket festat e fundvitit kanë mbledhur aktore, artiste dhe këngëtare të gjitha së bashku, e padyshim që duken tejet bukur dhe elegante./GazetaBlic.

12/02/2018 17:31

Njihuni me vajzën e Adriana Matoshit!