Showtime

Cima thyen ‘seriozitetin’, shfaqet me makijazh dhe flokë të lidhura!

12/06/2018 09:16
nga:Natyra

Aktori i njohur kosovar Rasim Thaçi-Cima është aktiv në rrjete sociale i cili ndan postime të shpeshta, shkruan GazetaBlic.

Ai së fundi ka publikuar një imazh tejet interesant.

Foton e ka të publikuar në llogarinë e  tij ‘Instagram‘.

Flokët, i ka të lidhura si dhe ka vendosur makijazh.

Kështu nuk e kemi parë asnjëherë aktorin.

Shikojeni imazhin:

Se a është duke u përgatitur për ndonjë skeç të ri mbetet të presim dhe të shohim.

Në foton e publikuar, Cima ka shkruar se po thyen seriozitetin./GazetaBlic/

05/24/2019 23:50

Haradinaj takon bizneset e diasporës