Showtime

Çiljeta pranon befasinë më të bukur nga djali

04/20/2019 17:52
nga:Ideal

Çiljeta ditën e sotme e nisi me një befasi të këndshme.

Çiljeta Xhilaga ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shfaq Fernandon.

Vogëlushi kishte marrë kitarën në duar dhe kishte shkruar pranë shtratit të këngëtares për ta zgjuar atë.

“Duke zgjuar mamin nga gjumi like a mariaxhi me kitare mbrapc”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, po të krahasohet me artistët e tjerë, Çiljeta nuk është shumë aktive me projekte muzikore, kënga e fundit e saj është “Bonbone” në duet me AlarBand.