Showtime

Çiljeta kapet mat, me futbollistin e Kombëtares shqiptare

07/23/2017 15:55
nga:Y.K

Tash e disa muaj po diskutohet ndër mediumet shqiptare, historia e dashurisë së Çiljeta Xhilagës me portierin Alban Hoxha.
Çifti simpatik i estradës sonë, janë treguar të kujdesshëm ta mbajnë larg vëmendjes së mediave ndjenjën e tyre.

Por disa foto të mbërritura sot në redaksinë e “Express” dëshmojnë se çifti shumë i dashur i estradës janë bashkë, duke hedhur poshtë çdo thashethem që ka qarkulluar deri tani.

Ata duket se po e jetojnë të lumtur dashurinë e tyre pavarësisht fjalëve dhe sipas disa burimeve po e vazhdojnë bashkëjetesën sëbashku me fëmijët. Në fotografitë e siguruara nga “Express” vërehet qartë Çiljeta si pasagjere dhe Albani me timonin në dorë. Ata kanë gati dy vite të lidhur dhe konfirmimin e kanë bërë edhe vetë, mjaft të kujtojmë ditëlindjen e Çiljetës ku ishte prezente e gjithë familja e Albanit.

06/18/2018 16:00

Brenda shtëpisë luksoze të Çiljeta Xhilagës