Cool

Çifti nuk mërziten fare që ka fëmijë përreth, bëjnë seks të hapur në pishinë! (Video, 18+)

08/11/2017 19:16
nga:F.B

Një çift kanë kryer marrëdhënie seksuale në një pishinë publike, pavarësisht se shumë afër tyre kishte fëmijë të vegjël që po freskoheshin e po notonin në pishinë, shkruan Gazeta Blic.

Ngjarja, sipas publikuesit të videos ka ndodhur në Hersbruk të Gjermanisë.

Video e cila është publikuar në rrjetin social për video, YouTube, deri më tani ka marrë mbi 3 milion klikime dhe me mijëra komente.

Në video shihet një djalosh i cili u afrohet afër për t’ua tërhequr vërejtjen e që më pas çifti ndahen nga njëri-tjetri. / © GazetaBlic.com /

Kjo është video e publikuar në YouTube:

02/13/2018 19:16

Në këtë ditë të ftohtë, Genta Ismajli vjen me një foto të nxehtë (FOTO)