Cool

Çifti kryenin seks të hapur, polici iu rri larg e i incizon (Pamjet për të rritur)

11/11/2017 11:36
nga:FL.B

Një çift në Tajlandë, është filmuar duke kryer gjeste seksuale në një  hapësirë rrugore menjëherë pasi kishte rënë shi.

“Është një gjë jo fort e mirë, të bësh gjeste të tilla në këtë kohë. Nuk e di, ndoshta kanë qenë tepër të dashuruar saqë nuk i pengonte fare të qenit i lagur.” – ka thënë polici, shkruan LiveLeak.

video që është publikuar para pak kohe, deri më tani ka marrë me mijëra shikime dhe po bënë bujë në Tajlandë. / © LL – GazetaBlic /

09/14/2018 22:31

Gjyshja bëhet hit në rrjetet sociale, për një arsye mjaft interesante