Showtime

Çifti i njohur i japin fund fejesës 3 vjeçare

01/12/2019 11:42
nga:L I

Brie Larson dhe Alex Greenwald thuhet se janë ndarë pas gati tre vjet fejesë, shkruan GazetaBlic.

Aktorja 29-vjeçare dhe muzikanti 39 vjeçar u fejuan në maj të vitit 2016 pas disa vjet lidhjeje.

“Ata kanë bërë një hap prapa nga fejesa e tyre, por prap mbeten të afërt”, tha një burim për ‘People’

Pasi u fejuan, çifti e mbajti marrëdhënien e tyre private, por së bashku morën pjesë në shumë ngjarje të tapetit të kuq.

Fotoja e fundit që çifti publikuan së bashku ësht♪7 ajo në nëntor 2018, ndërsa për ndarjen asnjëri nga ta deri tani nuk ka folur./GazetaBlic