Showtime

Çifti i famshëm i hitit “Sinorita” do të dalin në të brendshme në skenë nëse fitojnë çmim Grammy

01/24/2020 15:23
nga:L I

Camila Cabello kohët e fundit bëri një intervistë ku ajo tha se ajo dhe Shawn Mendes do të ecin në skenë me të brendshme, nëse fitojnë një çmim Grammy, përcjellë GazetaBlic.

Këngëtarët e hitit “Sinorita” duket se kanë adhurues të shumtë që i mbështesin.

Në një intervistë për radio.com, Cabello, e cila së fundmi ishte nominuar për Performancën më të Mirë Pop Duo / Group në Grammys 2020 së bashku me Shawn Mendes për këngën e tyre Senorita, bëri shaka se si ajo dhe Mendes do ta pranojnë çmimin në të brendshme nëse fitojnë.

“Nëse Shawn dhe unë fitojmë çmimi Grammy, ne do të ecim në skenë me të brendshme, ashtu si bëri Twenty One Pilots. Ky është një premtim. Vetëm shaka. Nuk është. Unë duhet të punoj para se ta bëj atë,” tha Cabello.

“Senorita” nga Shawn Mendes dhe Camila Cabello tashmë numëron afro 900 milionë shikime në plaftormën Youtube.

/GazetaBlic

LOS ANGELES, CALIFORNIA – NOVEMBER 24: Camila Cabello and Shawn Mendes attend the 2019 American Music Awards at Microsoft Theater on November 24, 2019 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Mazur/AMA2019/Getty Images for dcp)