Showtime

Chris Brown konfirmon duetin me reperin e njohur shqiptar

01/23/2020 22:58
nga:N S

Chris Brown po bën duet me reperin Gashi.

Gashi ka ditë që kishte paralajmëruar një bashkëpunim me yllin botëror, Chris Brown.

Së fundi, ishte vet Chris Brown ai i cili përmes një postimi në Instagram, njoftoi miliona fansat e tij për bashkëpunimin me reperin shqiptar.

Dyshja po sjellin remiksin e hitit “Safety”, në bashkëpunim me Afro B dhe DJ Snake.

Projekti i shumëpritur i Gashit me Chris Brown pritet të publikohet nesër (e premte).

11/13/2019 20:49

Chris Brown e rrahu por Rihanna e fali dhe harroj gjithçka, kjo ishte arsyeja e plotë se pse bëri një gjë të tillë!