Sporti

Chelsea në epërsi ndaj Crystal Palace

10/03/2020 14:54
nga:M K

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Crystal Palace.

Chilwell realizoi në minutën e 50′, për të regjistruar kështu golin e parë me skuadrën e kaltër, përcjell GazetaBlic.

Kanë mbetur diçka më pak se gjysmë ore lojë deri në fund të kohës së rregullt, andaj mbetet të shihet nëse do të ketë ndonjë ndryshim tjetër që do t’ia vlente të përmendej.

Më poshtë edhe goli:

/GazetaBlic/

11/24/2020 20:52

Chelsea fenomenal – shënon në fund, fiton dhe siguron kualifikimin tutje