Sporti

Chelsea-Lille, formacionet zyrtare

12/10/2019 19:58
nga:M K

Chelsea me fitore e siguron kalimin tutje, duke mos e llogaritur fare duelin mes Ajaxit dhe Valencias që momentalisht kryesojnë grupin.

Djelmoshat e Lampardit që po tregohen skuadër serioze edhe në Ligën Premier, do të mundohen që sonte ta dëshmojnë se me të vërtetë e meritojnë fazën e eliminimit direkt, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

Chelsea:

Lille:

/GazetaBlic/

01/16/2021 09:30

Formacionet e mundshme: Fulham – Chelsea