Sporti

Chelsea dhe Arsenal në “luftë” për mesfushorin e njohur

04/17/2018 09:20
nga:Y.K

Chelsea sfidon Arsenalin në Golovin

Chelsea janë të vendosur të mundin Arsenalin për nënshkrimin e mesfushorit të CSKA Moskës, Aleksandër Golovin, raporton Sport24.

Arsene Wenger po ndjek tashmë e disa kohë 21-vjeçarin, por pronari i Blueve Roman Abramovich shpreson të josh atë në “Stamford Bridge” me qëllim që ta huazojë atë fillimisht në Vitesse.

Golovin këtë vit ka shkëlqyer në Europa Leagua me skuadrën e tij dhe pikërisht nga Arsenal, është eliminuar në gjysmëfinale./Gazeta Blic

12/13/2018 23:13

Mediat italiane kritikojnë gjyqtarin, Milani u eliminua pa të drejtë