Showtime

Çfarë po ndodh me Getin, po I bërtet Marinës në vesh

02/14/2018 08:42
nga:N S

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke kaluar pushimet e tyre dimërore në St. Moritz, një vend që u bë I njohur për estradën vetëm pas viztës se Ramush Haradinaj gjatë Vitit të Ri

Por, derisa javëve të fundit ata kanë postuar foto duke qenë shumë të lumtur, kësaj radhe ka ardhur një foto shumë e çuditshme e Marinës.

Në këtë foto shihet Geti me gojën hapur sikurse është duke bërtitur derisa Marina duket paksa e hamëndesuar.

Pavarësisht kësaj poshtë fotografisë ajo ka shkruar:

“Me bishën time”.

Geti dhe Marina u martuan verën e vitit të kaluar dhe deri me tani ata janë parë duke vizituar disa vende të botës, shumica luksoze.

 

02/19/2019 18:40

Pesë të vdekur nga gripi i derrit në Kosovë, në Infektivë paraqiten 11 raste të reja