Showtime

Çfarë i ka ndodhur fytyrës së Arbana Osmanit? (Foto)

08/12/2017 18:42
nga:D.I

Gjithmonë në shkëlqim dhe e qeshur moderatorja ka rrëmbyer zemrat e publikut.

Arabana Osmani në publikimin e saj më të fundit ka treguar se po niset për diku, po pazbuluar destinacionin.

Nuk mungon në foton e saj dhe një koment i mikeshës së saj Xhemi Shehu.

‘Oo Pana..qe tani me ka mare malli’-shkruan Xhemi. Por në foton e publikuar në fytyrën e Arbanës ka diçka që nuk shkon.

Duket që moderatorja nuk ka fjetur mirë pasi dallohen qartë rrathë dhe rrudha rreth syve.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj