Sporti

Çfarë ‘bombe’ nga Ousmane Dembele, këto gola shënon rrallë herë

08/12/2018 23:44
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka shënuar golin e epërsisë në ndeshjen ndaj Sevillas.

Ekipi i Barcelonës ka gjetur golin në minutën e 78’të të takimit të Superkupës së Spanjës ndaj Sevillas, shkruan GazetaBlic

Golin e dytë dhe të epërsisë për Barcelonën e ka shënuar, Ousmane Dembele nga distanca.

Rezultati aktual i takimit është 2-1.

Ja goli

VIDEO