Sporti

Celina shënon dhe i siguron fitoren Ispwichit (VIDEO)

01/13/2018 18:49
nga:Lorik J

Ipswich Town ka regjistruar fitore prej 1-0 si nikoqir i Leeds United.

Futbollisti që e përfaqëson Kosovën e gjeti golin në minutën e 67-të të takimit dhe ky gol mjaftoi për fitoren e ekipit të tij.

Ja goli i Besart Celinës:

01/17/2019 09:38

Haradinaj deklarohet për vizitën e komisionerit Johannes Hahn në Kosovë