05/27/2018 16:12

As 100 tifozë nuk janë prezent në stadium për të shikuar finalen e Kupës së Kosovës

05/27/2018 17:04

Pesë portierët që duhet t’i përcjellim në Kupën e Botës në Rusi

Me më pak se një muaj para fillimit të Kupës së Botës në Rusi, portieri i Liverpool, Loris Karius, kaloi një natë të tmerrshme dhe të turpshme gjatë final...