Sporti

“Çartet” Jurgen Klopp, kjo është deklarata e tij pas takimit me Manchester United

03/10/2018 15:42
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester United ka fituar derbin e xhiros së 30’të në Premierligë ndaj Liverpoolit.

‘Djajtë e Kuq’ fituan ndaj ‘Reds’ me rezultatin e ngushtë 2-1, shkruan GazetaBlic

Pas përfundimit të takimit trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për media, ku ka thënë se skuadra e tij e ka merituar së pakë një pikë.

“Duhej të akordohej një penallti tek rasti i Manes, Fellaini e pengoi atë. Ne luajtëm mirë dhe e merituam së paku një pikë”, tha trajneri i Liverpoolit pas takimit./GazetaBlic/

03/27/2019 00:00

Selmanaj ia kujton Thaçit aferën ‘Pronto’