Showtime

Capital T vjen me super-ofertë për fansat e tij pas ndeshjeve të Shqipërisë dhe Kosovës

09/11/2019 09:08
nga:N S

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj Anglisë dhe Kombëtaren e Shqipërisë.

Sot i kemi shënuar shtatë gola kundër dy ekipe shumë të forta evropiane, Kosovë dhe Shqipëri. Jam shumë i lumtur dhe shumë krenar me këtë rast do ta bëjë super-ofertë për koncertin në Tiranë, Zona A 10 euro, zona B 5 euro. Ju pres me 19 shtator në Tiranë. Jemi më të mirët“, ka thënë Capital T në një video të postuar në Facebook.

Capital T është djali i kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademi.

Kujtojmë se Kosova humbi nga Anglia me rezultat 5:3 kurse Shqipëria e mposhti Islandën me shifrat 4:2.

Këto ndeshje i takuan kualifikimeve për Kampionatin Evropian Euro 2020.

 

12/19/2019 11:16

Capital T mohon lidhjen me Dhurata Dorën